Pogovori z ustvarjalci

Bela dvorana Avditorija (pogovore bodo povezovali Denis Valič, Tina Poglajen in Toni Cahunek)

 

TOREK, 11.9.

 

11.00 – 11.10 VERSOPOLIS, Jan Cvitkovič, 3′, igrani (KF)

11.20 – 11.45 NE BOM VEČ LUZERKA, Urša Menart, 88’, igrani (CF)

 

SREDA, 12.9.

 

10.00 – 10.15 ALEJANDRA, Vid Hajnšek, Klemen Brvar, 59’, dokumentarni (SMF)

10.25 – 10.40 SOČASJA, Miha Vipotnik, 52’, igrani (SMF)

10.50 – 11.00 POČITNICE, August Adrian Braatz, 5’, eksperimentalni (KF)

11.10 – 11.35 MY WAY 50, Maja Weiss, 102’, dokumentarni (CF)

11.45 – 11.55 FUNDAMENTI, Peter Cerovšek, 23’, dokumentarni (KF)

12.05 – 12.30 TKANJE POGLEDOV – JOŽE DOLMARK, Boris Jurjaševič, 75’, dokumentarni (CF)

12.40 – 12.55 LEP POZDRAV IZ SVOBODNIH GOZDOV, Ian Soroka, 99′, dokumentarni (MK)

13.05 – 13.15 KANDIDAT 235, Rok Mlinar, 7’, igrani (KF)

13.25 – 13.50 IGRAM, SEM, Miroslav Mandić, 105’, igrani (CF)

 

ČETRTEK, 13.9.

 

10.00 – 10.10 KOYAA – DIVJI LEŽALNIK, Kolja Saksida, 3′, animirani (KF)

10.20 – 10.30 GOSPOD FILODENDRON IN JABLANA, Grega Mastnak, 6’, animirani (KF)

10.40 – 10.55 DRUGA KOŽA, Majda Širca, 52’, dokumentarni (SMF)

11.05 – 11.20 VARUHI CIVILIZACIJE, Erik Valenčič in Miha Mohorič, 52’, dokumentarni (SMF)

11.30 – 11.40 MAČEK MURI: KOSILO, Jernej Žmitek, 11’, animirani (KF)

12.25 – 12.35 ŠOLA, Aron Horvath, 21’, igrani (KF)

12.45 – 13.10 IZBRISANA, Miha Mazzini, 85’, igrani (CF)

13.20 – 13.30 NA ZEMLJI NI NEBES, Maja Alibegović, 11’, dokumentarni (KF)

13.40 – 14.05 KOLIKO SE LJUBIŠ?, Nina Blažin, 82’, dokumentarni (CF)

 

PETEK, 14.9.

 

09.30 – 10.00 PERO LOVŠIN – TI LAHKO, Jani Sever, 82’, dokumentarni (CF)

10.00 – 10.15 SIMFONIJA GLOBINE, Igor Vrtačnik, 54’, dokumentarni (SMF)

10.25 – 10.40 GLASBA JE ČASOVNA UMETNOST 3, LAIBACH, Igor Zupe, 51’, dokumentarni (SMF)

10.50 – 11.00 ROJEN ZA UMRET, Matjaž Žbontar, 13’, eksperimentalni (KF)

11.10 – 11.35 CANKAR, Amir Muratović, 93’, dokumentarni (CF)

11.45 – 11.55 TUNEL, Gregor Andolšek, 15’, igrani (KF)

12.05 – 12.30 POSLEDICE, Darko Štante, 95’, igrani (CF)

12.40 – 12.55 NORI DNEVI, Damian Nenadić, 73′, dokumentarni (MK)

13.05 – 13.15 POSLEDNJI DAN RUDOLFA NIETSCHEJA, Blaž Kutin, 26’, igrani (KF)

 

SOBOTA, 15.9.

 

10.00 – 10.10 NARAVA_NARAVA, Karl Vouk, 12’, dokumentarni (KF)

10.15 – 10.40 iOTOK, Miha Čelar, 90’, dokumentarni (CF)

10.45 – 10.55 TIHO, Barbara Zemljič, 15’, igrani (KF)

11.00 – 11.25 SKUPAJ, Marko Šantić, 86’, igrani (CF)

11.30 – 11.40 DOBRODOŠLICA, Davorin Marc, 3’, eksperimentalni (KF)

11.45 – 12.10 ZGODOVINA LJUBEZNI, Sonja Prosenc, 105’, igrani (CF)

12.15 – 12.30 ZIMSKE MUHE, Olmo Omerzu, 85′, igrani (MK)

12.35 – 12.45 GOVORILNE URE, Gašper Antauer, 28’, igrani (KF)

12.50 – 13.15 TISOČ UR BRIDKOSTI ZA ENO URO VESELJA, Dušan Moravec, 79’, dokumentarni (CF)

13.20 – 13.30 NEDELJSKO JUTRO, Martin Turk, 14’, igrani (KF)

13.35 – 14.00 PREBUJANJA in GAJIN SVET, Peter Bratuša, oba igrana (CF)

14.05 – 14.30 ODRAŠČANJE, Siniša Gačić in Dominik Mencej, 80′, dokumentarni (CF)