Pogovori z ustvarjalci

13.-16. SEPTEMBER 2017, BELA DVORANA

 

 

Sproščeni pogovori z avtorji filmov. Kava, prigrizek in vpogled v zakulisje nastajanja filmov. Pogovore z ustvarjalci bodo povezovali Denis Valič, Toni Cahunek in Veronika Žajdela.

 


 
 

SREDA, 13.09.2017

 

10.00 – 10.10: MAČEK MURI, Jernej Žmitek, 11’, 2016 (KF)
10.20 – 10.30: AVTOPORTRET, Mitja Manček, 16’, 2016 (KF)
10.40 – 10.50: LE DIHAJOČE BITJE, Ahmad Adelian, Agata Kochaniewicz in Nawal Chagar , 3’, 2017 (KF)
11.00 – 11.10: SANJSKO STANJE, Aron Horvath, 6’, 2016 (KF)
11.20 – 11.45: KOŠARKAR NAJ BO, Boris Petkovič, 79’, 2017 (CF)
11.55 – 12.20: KSANA, Dejan Babosek, 82’, 2017 (CF)
12.30 – 12.55: SLOVENIJA, AVSTRALIJA IN JUTRI VES SVET, Marko Naberšnik, 120’, 2017 (CF)

 

ČETRTEK, 14.09.2017

 

10.00 – 10.15: GLASBA JE ČASOVNA UMETNOST 2, LP FILM BULDOŽER – PLJUNI ISTINI U OČI, Varja Močnik, 52’, 2017 (SM)
10.25 – 10.35: TRAHERE, Juš Jeraj in Atila Urbančič, 11’, 2017 (KF)
10.45 – 11.10: STEKLE LISICE, Boris Jurjaševič, 85, 2017 (CF)
11.20 – 11.30: VERJETNO TE NIKOLI VEČ NE BOM VIDELA, Mitja Mlakar, 15’, 2017 (KF)
11.40 – 12.05: IVAN, Janez Burger, 94’, 2017 (CF)
12.15 – 12.30: PLAYING MAN, Matjaž Ivanišin, 60’, 2017 (SM)
12.40 – 13.05: VSAKA DOBRA ZGODBA JE LJUBEZENSKA ZGODBA, Matjaž Ivanišin in Rajko Grlić, 71’, 2017 (CF)
13.15 – 13.25: V MODRINO, Antoneta Alamat Kusijanović, 22’, 2017 (MSP)
13.30 – 13.40: MOŠKI NE JOČEJO, Alen Drljević, 99’, 2017 (MSP)
13.50 – 14.00: NIKO, Andrej Košak, 15′, 2017 (KF)

 

PETEK, 15.09.2017

 

10.00 – 10.10: DEJ POVEJ, ZRISAN’, Domen Lo, 5’, 2017 (KF)
10.15 – 10.25: APOPTOZA, Tomaž Gorkič, 18’, 2017 (KF)
10.30 – 10.55: CHARLATAN MAGNIFIQUE, Maja Pavlin, 84’, 2016 (CF)
11.00 – 11.10: ZAKAJ JE ISTRA TUŽNA, Koni Steinbacher, 12’, 2017 (KF)
11.15 – 11.40: BILA SO TITOVA MESTA, Amir Muratović, 102’, 2017 (CF)
11.45 – 11.55: FOUNTAIN, Goran Vojnović, 15’, 2017 (KF)
12.00 – 12.25: DRUŽINICA, Jan Cvitkovič, 95’, 2017 (CF)
12.30 – 12.40: DOBRO VNOVČENO POPOLDNE, Martin Turk, 7’, 2016 (KF)
12.45 – 13.10: DRUŽINA, Rok Biček, 106’, 2017 (CF)
13.15 – 13.25: CELICA, Dušan Kastelic, 12’, 2017 (KF)
13.30 – 13.40: KO SEM SE POGLEDALA NAVZDOL, Branko Potočan, 14’, 2017 (KF)
13.45 – 14.10: ZADNJI LEDENI LOVCI, Jure Breceljnik in Rožle Bregar, 72’, 2017 (CF)

 

SOBOTA, 16.09.2017

 

09.30 – 09.40: NEVIDNA ROKA ADAMA SMITHA, Slobodan Maksimović, 15’, 2017 (KF)
09.45 – 10.00: STATUS ZERO, Jani Sever, 52’, 2016 (SM)
10.00 – 10.10: PO GLADINI, Blaž Slana, 19’, 2017 (KF)
10.15 – 10.25: DOLGA POT DO PRVIH KORAKOV, Ratko Stojiljković, Julia Minet in Jasmina Mustafić, 15’, 2017 (KF)
10.30 – 10.55: RUDAR, Hanna Slak, 102’, 2017 (CF)
11.00 – 11.10: MODERNE KUNST, Marko Šantić, 18’, 2017 (KF)
11.15 – 11.40: VZTRAJANJE, Miha Knific, 110’, 2017 (CF)
11.45 – 12.00: MESTO SVETLOBE, Marko Kumer Murč, 68’, 2017 (SM)
12.05 – 12.30: PRIVID, Boštjan Slatenšek, 112’, 2016 (CF)
12.35 – 12.45: KOYAA – RAZIGRANI AVTOMOBILČEK, Kolja Saksida, 3’, 2017 (KF)
12.50 – 13.00: MOJ AVTO!, Aljaž Tepina, 3’, 2016 (KF)
13.05 – 13.30: CODELLI, Miha Čelar, 85’, 2016 (CF)
13.35 – 14.00: ANINA PROVIZIJA, Igor Šmid, 101’, 2016 (CF)
14.05 – 14.20: GOREČI ŠKOF, David Sipoš, 55’, 2017 (SM)
14.25 – 14.35: ŠTOKHOLM, Luka Štigl, 40’, 2017, igrani (KF)